Skip Navigation LinksAnasayfa > Haberler
Jewelcity Haberler
Sektörden Haberler
Yeni Dönem
13.1.2015
ML Bilgisayar Yazılımdan Merhaba

        M&L Bilgisayar Yazılım, tüm kuyumculuk sektörünün 2015 yılında sağlıklı, mutlu ve bol kazançlı bir yıl geçirmesini diler.

Jewelcity.com sizleri biraz bilgilendirelim

       Jewelcity.com nedir? Hangi amaca hizmet eder? derseniz Türk kuyumculuk sektöründeki ticareti geliştirmeye yönelik hazırlanmış profesyonel bir kuyumculuk portalı ve sektörel iş platformudur. Amacımız Türk kuyumculuk sektörünü dünyaya tanıtmak, kurumsal anlamda kuyumculuk sektörünün sesini yurtiçinde ve yurt dışında duyurmaktır. Jewelcity.com portal olarak 1997 ortaya atılmış çeşitli aşamalardan sonra bugünkü konseptiyle ortaya çıkmış bir projedir. Amacımız sürekli güncellenen sektörle ilgili tüm yeniliklerin ve  haberlerin olduğu,  pazarlama faaliyetlerinin yürütülebileceği bir portal olmasıdır. Jewlecity’nin hedefi kuyumculuk sektöründe referans noktası olmaktır.

Kurumsal Bölümümüz

- Birincisi tüm kuyumcular ve kuyumculuk sektörüne hizmet eden firmaların yer aldığı index bilgi sistemi vardır. Burada yer alan tüm firmaların faaliyet alanı, detaylı bilgileri, firma logoları, ürün resimleri ve firma içerikleri mevcuttur.

Bu bölümü ziyaret edecek herhangi bir kullanıcı (özellikleprofesyonel ziyaretçi diye tabir ettiğimiz) kullanıcılar bu bölümden kuyumculuk sektörüyle ilgili her türlü bilgiyi detaylı ve ayrıntılı analizleriyle birlikte alabileceklerdir.

Bu bölümden kimler bilgi alabilir bu bölüme kimler bağlanabilir derseniz,  bir kaç örnek verelim, yurt dışından herhangi bir profesyonel alıcı mesela Türkiye’den 14 ayar alyans alıcıları ile ilgili bilgi alabilir. Bir imalatçı sitede ki malzemeciler bölümüne girip ihtiyacı olan malzemeleri oradan temin edebilir. Bir perakendeci mal alacağı üretim yeri ve toptancı bulabilir. Bir toptancı ürününü satacağı perakendeci müşteri bulabilir.

- Kurumsal bölümümüz içinde yer alan, ikinci bölümümüz ürün sergileme bölümüdür. İndex bilgi bölümünden sonra kurumsala hitap eden bu ikinci bölümde de firmalar ürünlerini sergileme fırsatı bulacaklardır. Firmalar isterlerse yeni çıkan ürünlerini ve tüm ürün çeşitlerinin bir kısmını aynen birfuar ortamındaymış gibi gösterme fırsatı bulacaklardır. Sanal fuar olarak dadüşünebileceğiniz bu  bölümde ürünlerin sergilenmesi firmaların ürünlerinin kısa zamanda gösterilmesini sağlayarak satışlarını tetikleyecektir.

- Sitenin ilerleyen aşamalarında bireysel bölümün devreye girmesi ile bu bölümün içinde haber bölümü, ürün reklamları, firma reklamları,haftanın konuğu, hediye seçme, gibi konular yer alacaktır.

- Jewelcity.com’un fiyatlandırması ise şöyle olacaktır. İndex bilgi sisteminde kayıt bulundurma hizmeti yıllık, ürün bulundurma ise aylıkolarak fiyatlandırılacaktır. Jewelcity.com’un çeşitli bölümlerinde yer alan banner, içerik, imaj ilanlarının reklam ücretleri haftalık ve aylık olarak fiyatlandırılacaktır.

Jewelcity.com yaşayan site içeriği ile, bilgiye görseledayalı bölümleri ile Türk kuyumculuğunun internette bilgi kaynağı ve görsel reklam katalogu olmaya aday emsalsiz tek kuyumculuk portalıdır.

Kuyumculuk sektöründeki ticareti etkileşime sokacak, ihracatı, yurt içi ve yurt dışısiparişi tetikleyecek doğru, güvenilir, hızlı ve net bilgi almayısağlayacak  sektöre vizyon katacak eşsizbir imkandır.

Bu site internette satış değil ürün ve firma imajı tanıtımı için yapılmış Türkiye’nin tek emsalsiz kuyumculuk portalıdır.

Özetle jewelcity.com Türk kuyumculuk sektörümüzün temelinden gelip deson tüketiciye kadar giden yolculukta her aşamasını gözler önüne seriyor.
Bu fırsatı kaçırmayın.


JEWELCITY (Kuyumculuk İş Geliştirme Platformu)

Ürün Sergileme, ürün arama bulma, firma arama bulma, bağlantı kurma, alıcı-satıcı bağlantıları, iş ve eleman ilanları, menkul ilanları, online satış, E-kataloglar, reklamlar ve dahası… Hepsi Jewelcity.com da
Jewelcity.com Kurumsal Ön başvuruda bulunun siz de yerinizi alın..

DetaylıBilgi için :Levent Sekban (0505 512 10 10)- İsmail Sekban
Sektörden Haberler